Turkcell Bayileri Bayramda Açık Mı? 2019

1.160

Geniş bir hizmet ağı bulunan , bayram ve resmi tatillerde çalışıp çalışmadığını yazımızın detayında görebilirsiniz. Her il ve ilçede onlarca bayisi bulunan mağazalar grubunun iki farklı şubesi bulunmaktadır.

Birinci şubesi Turkcell tarafından bizzat açılıp yönetilen mağazalari ikincisi ise bayilik alan bireysel kişilerce açılan mağazalar.

Turkcell Bayileri ?

Turkcell Bayileri BAYRAMINDA Açık mı?

Kendi bünyesinde yada özel bayileri fark etmeksiniz, bayramın 1 .günü öğlen saatine kadar kapalıdır. Turkcell bayileri bayramın ilk günü saat 13.30 dan sonra hizmet verir. Özel açılan bayilerin bir kısmı ilk gün tamamen kapalı olabilir. AVM’lerde bulunan Turkcell bayileri bayramın ilk günü saat 13.30 da açılırken, diğer günler saat 10.00 da hizmet verirler.

 

Turkcell Bayileri BAYRAMINDA Açık mı?

Özel bayiler ilk gün tamamen kapalı olurken, Avmlerde hizmet veren Tukcell bayileri bayramın ilk günü saat 13.00 dan sonra müşterilerine hizmet vermektedir. Bayramın diğer günlerinde ise saat 10.00 ila 22.00 arasında hizmete açıktır.

 

Arefe Günü Turkcell Açık Mı?

Türkcell bayilerinin tümü arefe günü açık olarak hizmet vermektedir.

 

Bayramda Turkcell Müşteri Hizmetleri Açık Mı?

Resmi ve bayram tatilleri boyunca Turkcell müşteri hizmetleri açık olarak hizmet verir. Dilediğiniz zaman 532 yada 0532 532 00 00  nolu numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.