Spotify Hesabı Nasıl Silinir? Resimli Anlatım

1.295

Spotify, sayesinde para ödemeden ücretsiz bir şekilde müzik dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz dinlediğimiz gibi hesap silmede ücretsiz mi yada kolay mı? Cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan hiç bir ücret ödemeden müzik dinleyebilirsiniz. Elbette ki ücretsiz olmasının yanında reklam gösterimi olacaktır. Firmada sizlere sunduğu hizmet için çeşitli ödemeler yapmakta, bunu karşılamak içinde sizlere reklam gösterimi yapabilmektedir. Reklam görmek istemiyorsanız Premium üyelik alarak kullanabilirsiniz.

 

Ücretsiz müzik dinlemek için üyelik şartı bulunuyor. Memnun kalmayan yada müzik dinlemek istemeyen kişiler elbette Spotify hesabını silmek isteyebilir. Hesabınızı silmek istediğinizde bunu kolayca yapabilirsiniz. Hesabınızı sildiğiniz de geride size ait bir bilgi kalmaz. Unutmayın Spotify hesabınızı sildiğiniz de geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olursunuz. Hesabınızı ve şarkı listenizi kaybet istemiyorsanız sadece Spotify premium hesabınızı silebilirsiniz.

Spotify Hesabınızı silmeden önce Bilmeniz Gerekenler

  • Hesabınızı sildiğinizde geri dönüşü mümkün olmaz. Silme işleminden sonra hesabınıza erişim sağlayamazsınız.
  • Silinen hesaplarda kayıtlı olan tüm veriler , arkadaş listeniz, şarkı listeniz tüm verileriniz tamamen .
  • Spotify hesabını silmek, kapatmak ile aynıdır. Hesabının geçici olarak yada bir süreliğine kapatma seçeneği yoktur.

Spotify Nasıl Silinir?

Spotify hesap silmek için resmi sitesinden işlem yapın. Farklı sitelerden asla işlem yapmayın. Resmi site adresini bilmiyorsanız aşağıda yer alan linkten ulaşabilir, yada google üzerinden erişebilirsiniz.

https://www.spotify.com/tr/about-us/contact

Açılan Sayfada, “Müşteri Hizmetleri ve Destek” bölümüne tıklayarak “İletişim Formu”nu seçmeniz gerekir.

 

Açılan yeni sayfada (resim 2) “Merhaba, sana nasıl yardımcı olabiliriz?” başlığı altında bulunan “Hesap” seçeneğini seçin.

Spotify Hesabı Nasıl Silinir

Açılan yeni sayfada (resim 3) “Bize biraz daha bilgi verebilir misin?”yazısının altında yer alan “Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum” seçeneğe tıklayın.

 

Spotify Hesabı Nasıl Silinir

Resim4 te olduğu gibi “Hesabı Kalıcı Olarak Kapat” yazısının hemen altında yer alan”Hesabı Kapat” butonuna tıklayın.

blank
Spotify Hesabı Nasıl Silinir

Hesap kapatma işlemlerini tamamlamak için site sizden (resim 5)”Biraz daha bilgi alabilir miyiz?” diye soracaktır. spotify hesabınızı neden silmek istediğinizi yazıp “Soru Gönder” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

blank
Spotify Hesabı Nasıl Silinir

Hesabınızı kapatmak için gerekli adımları tamamladınız. Karşınıza gönderdiğiniz soruya otomatik bir cevap gelecektir. Cevabı aşağıda bulabilirsiniz. Gerekli adımları tamamladınız. Artık yapmanız gereken mail adresinizi kontrol etmek. Kısa süre içinde maxsimum 3 gün içinde hesabınızın kapatıldığına dair bir mail alacaksınız. Hesap güvenliğiniz için sizden doğum tarihinizi belirtmeniz istenecektir. İstenen cevabı gönderdikten sonra hesabınız silinir. Hesabınızı silmekten vazgeçtiyseniz bunu gelen maile cevap olarak iletmeniz gerekir. “Hesabımı silmekten vazgeçtim” mesajını göndererek Spotify hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teşekkür ederiz!
Seninle mail adresin yoluyla iletişim kuracağız. Her soruyu cevaplıyoruz, kısa süre içerisinde bizden haber alamazsan lütfen spam veya istenmeyen posta klasörünü kontrol etmeyi unutma.

VODAFONE SPOTİFY ÜYELİĞİ NASIL EDİLİR?

Spotify, Vodafone Red’lilere ilk 3 ay ücretsiz olarak premium üyelik şansı veriyor. İki dakikada üye olurken iptal etmek için saatlerce uğraşıyoruz.Pek Spotify Nasıl Silinir? Bunun en kısa yolu kısa mesaj alanına  IPTAL yazarak  ‘a göndermek. Gönderdiğiniz sms sayesinde üyeliğiniz hızlı ve kolayca silinir.

Bu mesajı gönderdikten çok kısa bir süre sonra üyeliğinizin iptal edildiği mesajı gelmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.