Sir Ağda Nasıl Yapılır ?

662

Sir Ağda Nasıl Yapılır

               Evde Sir Ağda Yapmak inanın çok zahmetlidir. Bunu zaten bilenler bilir. Evlerden gelen çığlık sesleri bile duyabilirsiniz. Çünkü, sir ağda yapılırken, doğru teknikler uygulanmamasısiragdadetay yüzünden, kadınların canı fena halde yanar. Bunu engellemek içinde çok doğal yöntemler ve bununla beraber ağda yapılırken doğal yollardan başarmak önemlidir. Sir Ağda malzemeleri zaten evde kadınlar tarafından oluşturulur. Sir ağda malzemelerinde “ Kartuş, Tablet Kalıp” gibi malzemeler vardır. Kartuş kullanımlarında o bölgeye çok yüzeysel ve yumuşak bir şekilde uygulanması gerekiyor. Sir ağda yapmak için o bölgenin tahriş olmamasına büyük bir özen gösterin. Sir Ağda yapılırken, bölgeler temizleyin. Pudra kullanmaya da büyük bir özen gösterin.

Sir Ağda uygulamasını yaparken, hangi bölgede kullanacaksanız o bölgeye özel kartuşlar hazırlayın. Bu sayede kartuş kullanımları cildinize zarar vermemiş olur. Pudra derecesini de buna göre seçin.  Bacak kısımlarında orta miktar da Pudra kullanmaya özen gösterin. Çekmeleri yaparken, çok sert çekme yapmayın. Eğer bunu yaparsanız kızarmalar oluşur. Ortalama 3 gün geçmez.

Sir Ağda yapılırken yüz bölgesinde çok az pudra kullanın. Ayrıca nemlendirici kremler kullanarak,yü kısmının çok parlak ve yumuşak olmasını sağlayın. Bu sayede yüz bölgesinde kızarmalar  da oluşmaz. Sir ağdalar da önemli olan can yakmalarına sebebiyet vermeden, çok yumuşak hareketler yapmaktan geçer.

Ağda yapmak, değişik malzemeler yada bilmediğiniz kimyasal maddelerle yapıldığı zaman, tahrişler ve kızarmalar ortaya çıkar. Ağda yapacağınız bölgeye göre malzeme derecelerini kullanmaya özen gösterin. Eğer sert malzemeler kullanırsanız, bu sefer çığlık sesleri sizi bekliyor olur. Sir Ağda da doğal yollarla hazırlanan Ağda malzemelerinin çok önemi vardır. Tek başınıza bu ağdayı yapmak zordur. O nedenle de bir veya birkaç kişi size yardımcı olursa, çok daha kısa sürede ağda yapmış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.