Teknoloji

Pes Steam_api.dll Hatası ve Çözümü

Pes Steam_api.dll Hatası ve Çözümü
PES oyuncularıın son dönemde sıklık ile karşılaştığı bir dll hatasının çözümünü anlatacağız. Steam kaynaklı bu sorun Steam_api.dll hatası ile oyunu oynamamıza engel oluyor. Steam_api.dll hatasının çözümünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz.
Pes Steam_api.dll Hatası çözümü :
Pes Steam_api.dll hatası oyunu internetten korsan olarak indiren kullanıcılarda görülmektedir. Ancak bilgisayarında steam olmayan diğer kullanıcılarda da görülebilmektedir. Steam üzerinden indirmediğimiz oyunlarda bulunan bu hata aslında genel bir hatadır. Steam üzerinden oynanan oyunları oynayabilmek için gerekli olan DLL dosyası, sadece Steam’ın sitesinin üzerinden indirilen oyunlarda bulunmaktadır. Steam üzerinden indirmeyen arkadaşlar ise Steam programını indirip kurmaları gerekmektedir. Başka hiç bir işleme gerek kalmadan oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.
Aşağıdaki adresten uygulamayı indirip kurduğunuzda sorununuz çözülecektir.
http://store.steampowered.com/about/

sorulab

Uzun yıllardır bilgisayarla uğraşsam da, makale yazmaya 2012 yılında kazandığım Üniversite ile başladım. Okul hayatım boyunca yazdığım makalelerin bir çok faydasını gördüğümde, bunu siz okurlarımla paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu