Mozilla Thunderbird Nasıl Kurulur? Resimli Anltım

599

Sosyal paylaşım sitelerini sıkça kullanıyorsanız kendinize ait bir hesabınızın olmasını istiyorsanız tek ihtiyacınız olan bir mail adresidir. Sadece sosyal paylaşım siteleri değil üye olmak yada abone olmak istediğiniz her sayfa için bir mail adresine ihtiyacınız vardır. Sık sık mail alan biriyseniz, Hem hızlı hemde gelen mailleri size anında bildirecek bir uygulamaya ihtiyacınız var demektir. Çoklu mail isteklerinizi de karşılayacak olan “ programı ” resimli olarak inceleyip kurabilirsiniz.

Kullanmanızı önerdiğimiz Mozilla Thunderbird programı size gelen mailleri anlık olarak bildirmektedir. Sürekli giriş yapmanıza gerek kalmadan kendiliğinden sizin için bir çok işlemi yapabilmektedir.

Programın ücretsiz olması ayrı bir avantaj.

 

Resimli Anlatım

blank

Programı ilk çalıştırdığımız da karşımıza gelen ekranda ileri diyoruz.

 

blank

Programa ait tüm verilerin çalışmasını istiyorsanız standart olanı seçmeniz yeterlidir. Hangi programların ve uygulamaların çalışacağına karar vermek istiyorsanız özel kısmını seçip ileri demeniz yeterlidir.

 

 

 

blank

Bundan sonra ki tüm aşamalar standart program kurma şeklindedir. Kur dedikten sonra programın kurulumunun bitmesini beklemek yeterlidir.

blank

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.