Hamile Bayanlar Nasıl Daha Şık Giyinebilir?

132

Hamilelik bayanların en özel anlarından birisi olarak ifade edilmektedir. Ancak hamilelik sebebi ile vücutta yaşanan bazı değişiklikler bayanların ruh halini de olumsuz olarak etkileyebilir. İstedikleri gibi kıyafetler bulamayacaklarını düşünen bayanların 9 ay boyunca istemedikleri ve kendilerini iyi hissetmedikleri kıyafetler içerisinde yaşamak zorunda kalmaktadırlar. Ancak hamile bayanlarında şık ve modaya uygun bir tavır sergilemeleri mümkündür. Bu sayede kendilerini bu zorlu süreçte daha rahat hissedebilirler.

Hamilelerin topuklu ayakkabı giymeleri hem rahatsızlık vereceği gibi hem de kendileri için risk taşımaktadır. Bu durumda birbirinden farklı modelleri bulunan babetler ile hem rahat hem şık olmak mümkündür. Hamile bayanların çok dar kıyafetler giymeleri kan dolaşımını olumsuz olarak etkileyebileceği gibi rahatsızlıkta vermektedir. Bu durumda bayanların daha bol ve rahat kıyafetler tercih etmeleri önerilir. Bu durumda göğüs altından bollaşan elbiseler ile hem şık hem de rahat olmak mümkündür.

Hamileler için kot pantolon ya da kumaş pantolon bulmak çok zordur. Belin sıkmaması ve rahatsızlık vermemesi çok önemlidir. Aynı zamanda bacak kısımlarının da büyük ve bol durmaması gerekmektedir. Bu durumda çoğu hamile bayan pantolon bulamadıklarını ifade etmektedirler. Bu durumda hamile bayanlar siyah anne taytlarını tercih edebilirler. Siyah taytları tunikler ya da tişörtler ile rahatlıkla kombin yapmak mümkündür. Özel davetlere gidecek olan bayanların ise tercihlerini siyah streç elbiselerde yana kullanmaları kurtarıcı ve şık bir kombin olarak ifade edilebilir.