Chip Para Nedir? Chip Para Sorgulama Nasıl Yapılır?

Chip para Nedir?

Akbank kartları sayesinde yaptığınız alışverişler üzerinden kazandığınız puanlardır. Harcamalarınız ne kadar çoksa o kadar çok puan kazanır ve harcamalarınızın tutarından düşülerek bedava alışveriş yapmanızı sağlar. Bankanın yaptığı kampanyaları takip ederek daha fazla kazanabilirsiniz.

Chip Para Nasıl Kullanılır

Chip para kullanımı oldukça basittir. Alış-veriş yaptığınız marketin, benzin istasyonun Akbank apos anlaşması olması halinde, harcamak istediğiniz chip para miktarını kasiyere söylemeniz halinde sizin yerinize chip paranızı hızlı ve kolayca kullanabilecektir.

Alışveriş yapacaksanız öncelikle Akbank chip paranızın ne kadar biriktiğini öğrenmeniz gerekebilir.

N11 Chip Para

Axess Chip Para Hangi Marketler’de Geçerli? Başlıklı Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Chip Para Nasıl Kazanılır?

Akbank kartlarını kullanarak yaptığınız her alışverişten %1 oranında hediye yani chip para kazanırsınız. Dikkat etmeniz gereken; Alışveriş yaptığınız yerin Akbank ile anlaşması olması gerekir ve ödemeyi akbank pos cihazından yapmanız gerekir. Anlaşmalı ve akbank pos cihazı olmayan yerlerden yapacağınız alışverişlerde chip para kazanamazsınız. Bankaların düzenlediği kampanyaları takip ederek daha fazla chip para kazanabilirsiniz.

Akbank Axess Chip Para Sorgulama

  • Akbanka’a ait free, axess, wings ve neo kartlarınıza ait puanlarınızı sorgulamak için akbank mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulamayla hesabınıza giriş yaptıktan sonra sorgulamak istediğiniz hesabınızı tıklamanız yeterlidir. Karşınıza gelen ekranda kartınızda bulunan chip-para miktarı gözükecektir.
  • Puanlarınızı alış-veriş yaptığınız mağazalarda sorgulayabileceğiniz gibi İnternet bankacılığında da sorgulayabilirsiniz.
  • İnternet bankacılığı üzerinden chip para sorgulama işlemi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yapmanız ve hemen ardında kredi kartlarım sekmesi altında chip para kısmına tıklamanız neo kartlarınıza ait chip paralarınızı öğrenebilirsiniz. Kredi kartlarıma tıklayarak ta axess chip para sorgulaması yapabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir  Erkek Köpeklerde Kısırlaştırma Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?

Akbank pos müşteri hizmetleri numarası

  • 444 28 28 POS Destek hattı üzerinden Akbank Pos müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilirsiniz.
  • Akbank kartları için çeşitli ödeme planları talep edebilir bu sayede müşteri potansiyelinizi olduğundan daha fazla arttırabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numarası: 444 25 25

Genel Müdürlük Adresi: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu