Astropay Nedir? Nasıl Alınır

26630astropayAstropay, Artık Kredi kartlarının yerini almaya başlayan ve birçok sitede nakit ödeme olarak geçen, özel bir alışveriş kartı. Bu kart sayesinde harcamaları düzenli bir şekilde yaparken, aynı zamanda dilediğiniz fiyat aralıklarında Astropay kartı alabilirsiniz. Cebinizde ki nakit parayı kullanır gibi kullanırsınız. Kimse sizden isim bilgisi yada yer bilgisi istemez. 

Astropay Güvenli mi?

Astropay kart, nakit ödeme imkanı sunar. Sabit bakiye yüklü ve sürekli adınıza kayıtlı olmadığı için güvenli bir karttır. Astropay Logosu olan her alışveriş sitesinde bu kartı kullanırsınız.

Astropay Güvenli bir karttır. Kart içerisindeki para miktarını siz seçersiniz. Bu sayede harcama yaparken, kredi kartında olduğu gibi bilgilerinizi vermeye gerek kalmadan ödeme yaparsınız. Astropay kartın geçtiği siteler de direkt ödeme kolaylıkları olurken, aynı zamanda kart limiti bittikten sonra, tekrar yükleme yaparsınız. Bir yere giderek ürün satın almak istediniz. Ürünün fiyatına baktınız ve “ 100 TL” yazıyor. Kasaya giderek cebinizden parayı çıkararak görevliye parayı verip, ürünü de almış oldunuz. Burada geçen “ Nakit ödeme” sisteminin aynısı, Astropay kart sayesinde İnternet üzerinde geçerli oluyor. Kartın logosunu gördüğünüz her sitede artık kolayca nakit ödeme yaparak, dilediğiniz ürünü almış olacaksınız. İnternet üzerinde yer alan Astropay kart satışı yapan  firmalardan dilediğiniz zaman güvenli bir şekilde kartınızı alabilirsiniz. Para miktarını da siz seçersiniz.  Artık güvenli ve nakit ödeme şeklinde alışveriş yapacaksınız. Astropay Nedir

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Astropay kartları İnternet üzerinden satışa sunulur. Peki Nasıl Alınır?

  • Bayiler aracılığıyla satın alırken, kredi kartı kullanmak zorunda değilsiniz.
  • ATMl’lerden bayi hesabına almak istedeğiniz miktarı gönderebilir,
  • Banka havalesi üzerinden para göndererek güvenli bir şekilde işle yapabilirsiniz.
  • Mobil ödeme kabul eden bayilerden tek bir SMS ile hızlı ve güvenilir bir şekilde kart temin edebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir  Ödem Nedir?

Astropay kartları tamamen sanal karttır. Adınız ve özel bilgileriniz yer almaz. İçinde ki bakiyeyi tükettiğiniz de hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kart otomatik olarak imha edilir.

Astropay Nerelerde Kullanılır?

Günümüz teknolojisi sayesinde alışveriş sitelerinde, teknoloji sitelerinde ve bir çok mağazada kullanılmaktadır. Kullanım alanı günden güne artmaktadır.

 

Bakiyeniz bittikten sonra bayiler aracılığı ile tekrar yükleme yapabilir yada yeni bir kart alabilirsiniz. İnternet üzeri yapacağınız alışverişlerde gerçek kart almanıa gerek yoktur. Alacağınız kart bilgilerinde yer alan bakiyeyi bitirdikten sonra yeni bir kart alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu