Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır 

                    Tüyleri dökmenin en etkili yollarında olan Tüy Dökücü Krem, doğru kullanıldığı zaman muhteşem bir etki yapar. Kremi seçerken, markaların kremlerinden tercihler yapın. Çünkü, markasız kremler yüzünden cilt üzerinde lekeler ve değişik kalıntılar ortaya çıkabilir. Bu nedenle de Tüy dökücü kremler doğal yollardan zor hazırlanacağı için, seçimleri yaparken kesinlikle Markaların en etkili olan kremlerinden seçmeye büyük özen gösterin. Tüy dökücü kremleri kullanırken, kullanılacak olan bölgelere çok yumuşak bir hassasiyet içerisinde kullanın.

 

Tüy Dökücü Kremleri “ Banyo yaparken” kullanmaya özen gösterin. Bu sayede cildiniz zarar görmez ve yan etki de yapmaz. Nemlendirici kremler kullanın. İlk olarak o bölgeyi güzelce temizleyin. Sonrasında ise Kremi sürerken bir bölgeye aşırı oranda sürmeyin. Komple dağıtarak sürerseniz, daha çok etkisini görürsünüz. Tüy dökücü kremlerde önemli olan kremin kullanım miktarı. Kullandıktan sonra bol suyla yıkayarak, tüylerin büyük oranda dökülmesini sağlayın. Tüy dökücü kremlerde bir diğer faktör ise, kremlerin etkisin daha çabuk almak için, uygulanan bölge de deri altına inecek şekilde krem sürmeye büyük özen gösterin.

 

Tüy Dökücü Kremlerin yan etkileri olabilir. Eğer markasız kremler seçerseniz, yan etki göstermesi büyük olasılıktır. Ama marka kremler tercih ederseniz eğer, kısa sürede tüyler dökülür ve ayrıca tahriş gibi olaylar da olmaz. Yan etkiler genel de vücudu tahriş ederek, kremin kullanıldığı bölgeler de kızarıklık ve ağır yaralara dahi neden olabilir. Bol su kullanarak kremleri iyi bir şekilde akıtmak ve sonrasında ise üzerine krem sürerek yumuşamasını sağlamak gerekir. Ancak, kremlerin sağlık açısından büyük risk taşıyan etkiler yoktur. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Burada önemli olan, kremlerin yan etki yapmaması için markalardan seçimler yapmak ve krem kullanım şeklini çok iyi saptamak.

İlginizi Çekebilir  Aloe Vera Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu