SEZON 19 NE ZAMAN GELECEK?? Pubg mobile 19.SEZON NE ZAMAN GELİYOR

Merhaba AGALAR,

Sezon 19 ile ilgili çok fazla soru almaya başladım ve bu soruların cevabı içeren bu videoyu sizlerle paylaşıyorum. Pubg mobile 19 sezon ne zaman diyor iseniz videoyu izleyip like atmayı unutmayın. Keyifli Seyirler.

 

 

PUBG Mobile’da 3.Yıl Dönümü teması ile karşımıza çıkan, oyuncular için dolu dolu ve bir hayli de eğlenceli geçen 18.sezonda, veda vakti de her geçen gün biraz daha yaklaşıyor. Tabi ki dolayısıyla 18.sezonun sona ermesiyle birlikte Royal Pass 18’de de her geçen gün sona doğru yaklaşıyoruz.

 

Fakat daha şimdiden oyuncuların bazıları PUBG Mobile 19.Sezonun ne zaman başlayacağı, PUBG Mobile 19.Sezonun içerik olarak temasının ne olacağı ve royal pass 19 ödüllerinin ne olacağı konusunda da araştırmalar yapmaya başlamış durumdalar. Buda PUBG Mobile oyuncularının her zaman olduğu gibi bir sonraki sezonu ne kadar merak ve heyecanla beklediklerini kanıtlar nitelikte. Sizlerde pubg mobile 19. sezon ne zaman başlayacak? yada pubg mobile 19. sezon ne zaman başlıyor? sorularına cevap arıyorsanız yukarıda ki video da sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Godzilla vs Kong Redeem Kodu Kullan | Pubg mobile Redeem Code !Bir Paket Talep Edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu