Rüya Alemi

Rüyada Para Saymak ne anlama gelir?

Rüyada Para Saymak ne anlama gelir?

Rüyada para görmek hemen tüm yorumcular tarafından hayırlı olaylara işaret etmez. Paranın rüyada görülmesi çeşitli nedenlerle üzüntüler oluşacağına ve kederle karşılanacağına işaret eder. Rüyada para saydığınızı görmek, plan ve projelerinizin düşündüğünüz şekilde gelişmeyeceğine ve hatta her türlü olumsuzluklarla karşılaşacağınıza, bu nedenle izlediğiniz yolu ve yöntemi değiştirmeniz gerektiğine işaret eder şekilde yorumlanmıştır. Farklı bir yorum, başladığınız bir işi bitiremeyeceğinize veya iş yerinde ihmallerinizden kaynaklı olarak zarara uğradığınıza işaret eder.

Rüyada çok paranızın olduğunu görmek ve bunları saymakla bitiremediğinizi görmekte, iş yaşamında ve dolayısıyla yaşamınızda başarısızlığa doğru sürüklendiğinizi ve sürekli olarak zarar ettiğinize işaret eder. Rüyanızda kağıt para görmek ancak bunları saymamak farklı yorumlamalara sahiptir. Bir yorumda bir tür anlaşmazlık nedeniyle mahkeme yolunun açıldığını ve bu mahkemenin sizin lehinize bir kağıtla sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada külçeler halinde paraya sahip olduğunuzu görmek, elinize yakın zamanda bir miktar paranın geçeceğine, yerden para toplamak, büyük zorluklar ve sıkıntılarla karşılaşacağınıza, altın para görmek, yakın bir gelecekte zenginliğe işaret eder.

Rüyada para biriktirdiğini görmek, her anlamda olgunlaştığınızın bir işareti olarak görülür. Benzer şekilde rüyada bir bankaya para yatırıldığını görmek tasarrufla ilişkilendirilerek, ilerleyen zamanlarda maddi açıdan rahat bir yaşam geçireceğinize delalet eder şekilde yorumlanır. Rüyada birinden ödünç para alındığının görülmesi, yakın bir gelecekte bir dostunuzu herhangi bir şekilde kaybedeceğinize delil olarak yorumlanır. Yine rüyasında bir para cezası ödediğini gören kimsenin, yaşamında yakın bir gelecekte önemli bir ilerleme kaydedeceğine dair yorumlanır.

Görüldüğü üzere, para saymak, yerden toplamak, kazanmak, çok para görmek gibi paranın rüyada olumlu ve fazla olarak görülmesi, ters bir yorumla, kaygı, üzüntü, sıkıntı, hastalık ve benzeri olumsuzluklara işaret eder. Tersi şekilde rüyada bir şekilde para kaybedildiğini görmek, parayı saymamak, bir ödeme yapmak, kullanmak yerine biriktirmek, gerçek yaşamda sevinç, başarı, mutluluk zenginlik gibi olumlu unsurlarla bağdaştırılmıştır. Para, rüyalarda olumlu bir sembol olarak görülmemekle birlikte, görüldüğü şekil, kullanılıp kullanılmadığı, diğer sembollerle bağlantısı gibi birçok etken, rüyanın doğru bir şekilde yorumlanmasında önemli oranda pay sahibidir. Dolayısıyla rüyasında para gören kişilerin, rüyalarında olan diğer sembolleri de detaylı şekilde araştırması, rüyalarını doğru şekilde yorumlamalarına ve buna paralel bir düşünce tarzı oluşturarak hareket etmelerine katkı sağlar. Rüyada para görmenin türü, yorumunu tam yapabilmek için önemlidir.

sorulab

Uzun yıllardır bilgisayarla uğraşsam da, makale yazmaya 2012 yılında kazandığım Üniversite ile başladım. Okul hayatım boyunca yazdığım makalelerin bir çok faydasını gördüğümde, bunu siz okurlarımla paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu