Pubg

PUBGM 1.9 GÜNCELLEMESİ NE ZAMAN GELECEK || ANTİK KENDT GERİ GELİYOR || YENİ GÜNCELLEME DETAYLARI

PUBG Mobile 1.9 Güncelleme Sızıntıları: Çıkış Tarihi, Özellikler ve daha fazlası – Şu anda yayında olan PUBG Mobile’ın 1.8 sürümü muhtemelen yakında sona erecek ve yeni 1.9 güncellemeleri oyunda yer alacak. Sürüm, PUBG Mobile’da şimdiye kadarki en çekici ve arzu edilen güncellemelerden biriydi çünkü geliştiriciler başlığa birçok heyecan verici öğe ve oyun içi optimizasyon getirdi. 1.8 çok iyi olduğu için kullanıcılar 1.9’un çok daha iyi olmasını bekliyorlar.

 

1.9 GÜNCELLEME DETAYLARI VE GELİŞ TARİHİ VİDEODA

 

1.9 güncellemeleri oyunculardan zaten çok fazla hype aldığından, geliştiriciler gelecek sürüm üzerinde çalışmaya başladı. Yaklaşan 1.9 geliştirme aşamasında ve birçok oyuncu, birçok sızıntının ortaya çıktığı 1.9’un beta test sürümünü denemeye başladı bile. Oyuncular, yaklaşan 1.9 güncellemesinin muhtemelen 4. Yıldönümü etkinliğiyle birlikte geleceğini unutmamalıdır. PUBG Mobile’ın yaklaşan 1.9 güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi takip edin.

PUBG Mobile 1.9 Güncelleme Sızıntıları: Çıkış Tarihi, Özellikler ve daha fazlası

1.8 güncellemesi Ocak 2022’de yayınlandı, yani hesaplamalara göre geliştiriciler 1.9’u Mart 2022’de yayınlayabilirler. Bildiğimiz gibi 1.8 güncellemesi Marvel’s Spider-Man ve Jujutsu gibi birçok işbirliğine tanık oldu. Bu nedenle Kaisen anime oyuncuları, gelecek güncellemede bu tür işbirlikleri ve etkinlikler bekliyor.

 

C2S4 Ay 8 Royale 17 Mart olarak planlandığı için, oyuncular oyun başına 1.9 çıkış tarihini 15 ila 20 Mart arasında bekleyebilirler. Dolayısıyla, bu tarihler arasında çıkma olasılığı yüksek. İşte oyuncuların gelecek 1.9 güncellemelerinde görmelerini beklediği bazı sızdırılmış özellikler:

  • Kendini Canlandırma seçeneği.
  • Yeni Yıldönümü modu.
  • Yeni araç Bisiklet
  • Yeni Keskin Nişancı Lynx AMR
  • Acil durum alma

Not- yukarıdaki özellikler bekleniyor, bu nedenle oyuncular, yaklaşan 1.9 güncellemesindeki özellikler ve silahlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyun veya haber kanalında bizi izlemeye devam edebilir.

 

pubg mobile 1.9

kamagra oral jelly usa

,pubg 1.9 ne zaman gelecek,pubg mobile 1.9 güncellemesi,pubg mobile 1.9 güncellemesi ne zaman gelecek,pubg 1.9 güncelleme,1.9 güncellemesi ne zaman gelecek,1.9 güncellemesi pubg,pubg mobile antik kent,pubg mobile antik kent ne zaman,pubg 1.9,1.9 pubg,pubg mobil 1.9 güncellemesi,pubg mobile yeni güncelleme ne zaman gelecek,pubg mobile yeni güncelleme,pubg yeni mod,pubg mobile 1.9 güncelleme,1.9 güncellemesi̇,4. yıl dönümü,a gümüş,a.gümüş

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu