PUBG MOBİLE BEDAVA UC NASIL ALINIR | BEDAVA 120 UC

bedava uc etkinliği Pubg mobile ve midusby iş birliği ile gerçekleşirken, tüm oyuncular ücretsiz bir şekilde 120 uc alabilecek. Videoda pubg mobile hesabınıza bedava 120 uc nasıl alabileceğinizi kanıtlı bir şekilde gösterdim.

pubg indir:https://app.adjust.com/3eeo4kw_duijq0d?deep_link=igame1320%3A%2F%2F&campaign=NextStar_7aa63666af30a64baa27784e56bfde52 #pubgmnextstarprogram #pubgmobile #pubgmc4s11 #bedavauc #freeuc #pubg

Detaylı Anlatım Video da


Şartlar

 1. Promosyon 1 ve 2 (topluca “Promosyon”) 2023/04/13 ile 2023/05/08 (her iki tarih de dahil) (“Promosyon Dönemi”) arasında düzenlenecektir.
 2. Bu Promosyon High Morale Developments Limited (“Midasbuy”), Proxima Beta Pte. Limited (“Proxima”) ve Mastercard Asia/Pacific Pte. Ltd. (“Mastercard”) tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir. Bu Promosyon, Türkiye’de verilen ve bu Promosyondan önce herhangi bir Midasbuy hesabına bağlanmamış olan tüm Mastercard markalı tüketici kartlarına açıktır (her biri “Uygun Kart”).
 3. Bu Promosyona katılmak için bir Midasbuy hesabına en fazla bir Uygun Kart bağlanabilir ve bu Uygun Kart yalnızca bir Midasbuy hesabına bağlanabilir. Aynı Uygun Kartın tekrar bağlanmasına izin verilmez.
 4. Bu Promosyon ilk gelene ilk hizmet esasına dayanmaktadır ve başarıyla bağlanan ilk 4,206 Uygun Kartlarla sınırlı olacaktır. Bu Promosyondaki tüm ödüller nakit ile değiştirilemez veya iade edilemez; ve devredilemez veya satılamaz.
 5. Promosyon 1: Promosyon Dönemi boyunca bu Hüküm ve Koşullara uygun olarak bir Midasbuy hesabına başarıyla bağlanan bir Uygun Kart, 120 UC değerinde bir bonus paketi alacaktır. Yalnızca başarıyla bağlanan ilk 4,206 Uygun Kartlarla sınırlıdır.

  Promosyon 2: Promosyon Dönemi boyunca Midasbuy platformunda İLK kez UC satın almak için söz konusu Uygun Kartı (Promosyon 1’de başarıyla bağlanmış olan) kullanan kart sahiplerine bonus ücretsiz UC verilecektir. Verilecek bonus ücretsiz UC sayısı, satın alınan UC sayısına bağlıdır ve satın alma işleminden önce kart sahibine açıklanacaktır.

  Şüpheye mahal bırakmamak için:

  (a)bu Promosyon 2 kapsamında verilen bonus ücretsiz UC, Midasbuy’un platformunda devam eden ve bonus ücretsiz UC veren herhangi bir promosyona ek olarak verilir;

  (b)Promosyon 2, yalnızca Promosyon Dönemi boyunca Midasbuy platformunda Uygun Kart kullanılarak yapılan ilk ödeme için geçerlidir. İlk ödemeden sonraki sonraki ödemeler bonus ücretsiz UC ile ödüllendirilmeyecektir (Midasbuy’un platformunda bonus ücretsiz UC veren devam eden herhangi bir promosyon hariç).

 6. Midasbuy, Proxima ve/veya Mastercard, herhangi bir sahtekarlık veya suistimal olasılığını göz önünde bulundurursa, Promosyona katılmanızı engelleme, kısıtlama veya reddetme hakkını saklı tutar. Midasbuy’un, Proxima’nın veya Mastercard’ın kararı, bu Promosyonla ilgili tüm konularda anlaşmazlık durumunda nihaidir.
 7. Midasbuy, Proxima ve/veya Mastercard, bu Promosyonun herhangi bir hüküm ve koşulunu istediği zaman değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutar. Promosyona katılarak, bu Hüküm ve Koşullara tabi olmayı kabul eder ve onaylarsınız ve bu Promosyon için kişisel verilerinizi Midasbuy Gizlilik Politikasına uygun olarak toplayabileceğimizi ve kullanabileceğimizi kabul edersiniz.
 8. Bu Promosyon kapsamında sunulan ürünler ve hizmetler için Mastercard herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Ürünler ve hizmetler yalnızca ilgili satıcılar tarafından, bu satıcılar tarafından belirlenen koşullar altında satılır ve sunulur ve Mastercard bu ürünler ve hizmetlerle ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 9. Bu Hüküm ve Koşullar birden fazla dile çevrilebilir. Bu Hüküm ve Koşulların İngilizce versiyonu ile diğer dillerdeki versiyonları arasında herhangi bir fark olması halinde, İngilizce versiyon geçerli olacak ve uygulanacaktır (yürürlükteki yasa ve yönetmeliklerin izin verdiği ölçüde).
 10. Eğer 18 yaşın altındaysanız (veya reşit sayılmadığınız yargı bölgenizdeki ilgili yaş), Promosyona katılabilmeniz için ebeveyninizin veya vasinizin bu Hüküm ve Koşulları (hem kendileri hem de sizin adınıza) kabul etmesi gerekir. Bu Hüküm ve Koşullar Hong Kong Özel İdari Bölgesi yasalarına tabidir. Promosyonla ilgili sorularınız için lütfen help@midasbuy.com ile iletişime geçin.

İlginizi Çekebilir  PUBG Mobile 2022 DEV Yeni Yıl Dropları Çekilişi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu