Pubg

PUBG Mobile 1.8 sürüm güncellemesi: Nasıl indirilir ve yenilikler

PUBG Mobile 1.8 sürümü neredeyse geldi. Oyuncular birçok yeni, heyecan verici özelliğin yanı sıra yeni ödüller ve diğer şeyler alacaklar. Sürüm şu anda global sürümde veya Battlegrounds Mobile India oyununda bulunmasa da oyuncular oyunun resmi beta sürümünde deneyebilir. Bu yazımızda PUBG Mobile veya BGMI 1.8 beta sürümünü indirip oynamanın yollarını tartışacağız.

 

PUBG MOBİLE GÜNCELLEME NASIL YAPILIR

Gücellemenin nasıl yapıldığını videolu olarak anlattık ve aşağıda yer almaktadır. Lütfen pubg mobile 1.8 güncellemesini hem bilgisayar hemde telefon için nasıl yapılacağını izleyerek öğrenin. Keyifli seyirler.

 

PUBG Mobile 1.8 Beta sürümü güncelleme yama notları

Bir oyunun Beta versiyonu aslında henüz özellikleri tamamlanmamış bir oyunun prototipi gibidir. Bu normalde, oyun geliştiricilerinin herhangi bir uygulamada hata veya hata olmadığından emin olmak için bitirmelerini test etmeleri gereken bir test aşamasındadır.

PUBG Mobile beta sürümü, erken oyun içi sızıntılar ve gizli bakışlar için oyuncular arasında oldukça ünlü. Bu bölümde, 1.8 sürümünün bazı ilginç ve yeni özelliklerini tartışacağız.

1. Yeni görüş özelliği

PUBG Mobile 1.8
PUBG Mobile 1.8
Krafton üzerinden görüntü

Oyuncular, AC Core adlı yepyeni bir manzaraya sahip olacaklar . Neredeyse her silah için dahili bir kapsam olacak. Kırmızı nokta görüşü ile benzerliği vardır.

2. Yeni 8v8 TDM haritası

PUBG Mobile 1.8
PUBG Mobile 1.8
Krafton üzerinden görüntü

Dört farklı takımın birbirine karşı oynayacağı 1.8 versiyonunda yepyeni bir 8v8 TDM modu gelecek. Haritada aynı anda 16 oyuncu olacak . Birçok yeni bina ve engel içeren yeni bir harita olacak.

3. Suda ölüm yok

PUBG Mobile 1.8
PUBG Mobile 1.8
Krafton üzerinden görüntü

Şu anda, bir oyuncu suda nakavt olursa, doğrudan bitirilecektir. 1.8 güncellemesinden itibaren oyuncuların nakavt olurken yüzebilecekleri ve aynı zamanda suda diriltilebilecekleri bir özellik gelecek. Bu kesinlikle mevcut oyun metasını değiştirecek.

4. Oluşturucu ses paketleri

PUBG Mobile 1.8
PUBG Mobile 1.8
Krafton üzerinden görüntü

Oyuncular, Snax, Kaztro ve Jonathan gibi ünlü içerik oluşturucuların oyun içi ses paketlerini alacaklar . Oyuncular, favori içerik oluşturucularının sesini kullanarak oyun içi tartışmalar yapabilecekler. Sızıntılara göre, elde etmek için ücretsiz ve ücretli bir ses paketi olacak.

5. Örümcek Modu

PUBG Mobile 1.8
PUBG Mobile 1.8
Krafton üzerinden görüntü

Örümcek Adam Erangel’e geliyor . Oyuncular, oyun içinde örümcek adamın gücünü alacakları özel bir örümcek moduna sahip olacaklar. Bu mod, klasikteki Mirror World modunun yerini alacak.

Diğer özellikler

Yeni bir 3D lobi teması, yeni kapsam kullanıcı arayüzü, yeni isyan kalkanı

, silahlar ve yardımcı araç otomatları gibi başka heyecan verici özellikler de olacak. En iyi güncellemelerden biri olacak.

Android’de PUBG Mobile 1.8 beta sürümü APK nasıl indirilir

Beta sürümünü oynamak için öncelikle içinde PUBG Mobile Beta Test sunucusunda mevcuttur beta dosyaları için bağlantı almak zorunda Discord ve oyun içi sitesinde Olaylar sekmesi. Veya buradaki bağlantıya tıklayarak doğrudan indirebilirsiniz .

  1. Uygulamayı aldıktan sonra PUBG Mobile uygulamasına gidin ve Etkinlikler bölümüne gidin ve Beta Test Davetiyesine tıklayın .
  2. Uygulama daha sonra sizi beta sunucularına erişmenizi sağlayacak benzersiz bir kod oluşturabileceğiniz bir web sitesine yönlendirecektir.
  3. Oyunun beta sürümüne giriş yaptığınızda, sizden kodun isteneceği bir açılır kutu göreceksiniz. Oluşturulan kodu yapıştırın.
  4. Bu adımı tamamladıktan sonra, beta sunucularına ücretsiz erişim elde edecek ve bir konuk hesabında da olsa güncellemeyi önceden oynayabileceksiniz. Ana hesabınızdaki herhangi bir ilerlemeyi hesaba katmaz.

İOS’ta PUBG Mobile 1.8 beta sürümü nasıl indirilir

Beta’yı bir iOS cihazına indirmek için, yukarıda belirtilen bir Android cihaz için yapmanız gereken adımların aynısını izlemelisiniz. Tek fark betayı indirme bağlantısının farklı olması olacaktır. Sen den iOS için 1.8 PUBG Mobil beta indirebilirsiniz burada . İzlenecek diğer tüm adımlar aynıdır. iOS beta sürümünün sunucularının henüz kurulmamış olabileceğini ve tam olarak çalışmasının biraz zaman alabileceğini unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu