PUBG MOBİLE 1.6 GÜNCELLEME NASIL YAPILIR !! TELEFON VE BİLGİSAYAR İÇİN PUBG MOBİLE NASIL GÜNCELLENİR

pubg güncelleme nasıl yapılır,pubg yeni güncelleme nasıl yapılır,pubg mobile yeni güncelleme nasıl yapılır,pubg nasıl güncellenir,pubg son güncelleme nasıl yapılır,pubg mobile nasıl güncellenir,pubg mobile güncelleme sorunu,pubg guncelleme nasil,pubg mobile 1.6 güncelleme nasıl yapılır,pubg mobile 1.6,pubg güncelleme nasıl yapılır 2021,yeni güncelleme nasıl yapılır,güncelleme nasıl yapılır,1.6 güncelleme nasıl yapılır,pubg mobile 1.6 güncellemesi

 

PUBG MOBILE 1.6 Güncelleme Duyurusu

 

Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için PUBG MOBILE, 14 Eylül’den itibaren güncellemeleri yayınlayacak. Bu güncelleme, Android cihazlarda 690 MB depolama alanı gerektiriyor. iOS sürümü 1.68 GB gerektirir.

 

Ödülleri Güncelle

14 Eylül ile 19 Eylül (UTC 0) arasında yeni sürüme güncelleyerek 2.888 BP, 100 AG ve Justice Defender Sırt Çantası (3d) ×1 elde edin

 

Ana içerik

Yeni Mod: Flora Menace

937571313215690

Erangel, Yarilo olarak bilinen yabancı bitkiler tarafından istila edilmiştir. Özel enerjiyi emdikten sonra, Yarilo ana kentsel alanları hızla ele geçirdi ve iyileştirici güçleri olan Gençleştirme Bariyerini yarattı.

8371554243498

Herkesin kaçış umutlarını taşıyan dev bir uzay gemisi olan Cell Matrix, istila nedeniyle kontrolden çıktı.

75979746333899

Araştırmalar yapmak, enerjiyi geri kazanmak ve rastgele silah düşürme ve yeniden doğmalarla harika savaşlar yaşamak için Hücre Matrisine gidin. Savaşta yeterli tedariği sağlamak için DynaHex Sarf Malzemeleri’ni arayın.

 

Haritaları/Modları Geri Döndürmek

Herkesin çeşitli oyun modları hakkındaki tartışmalarına dikkat ediyoruz. Üzerinde çok çalıştığımız oyun modlarının bu kadar iyi karşılanmış olmasından son derece onur duyuyoruz. Aşağıdaki modları geri getirmeyi planlıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen resmi duyurularımızı ve resmi sosyal medya topluluklarımızı takip edin.

 1. Metro Royale: Reunion – yakında Metro Royale’in bazı bölümlerini iyileştireceğiz
 2. Titanlar: Son Direniş
 3. Vikendi
 4. Şafağa Kadar Hayatta Kal
 5. Yük 2.0
 6. Enfeksiyon Modu
 7. Runik Güç
 8. AI’ya Karşı
İlginizi Çekebilir  Pubg Mobile M3-M4 1-50 Royale Pass Ödülleri

 

Yeni Sosyal Özellikler

PUBG MOBILE’ın oynamaktan keyif aldığınız bir oyun ve paylaşmanız, hava atmanız ve yeni arkadaşlarla tanışmanız için bir yol olmasını istiyoruz. PUBG MOBILE’ı seven yeni arkadaşlarla tanışmanızı daha kolay hale getirmek için yeni sosyal özellikler ekledik.

 1. Muhteşem oyunlarınızı paylaşmak için yeni Öne Çıkanlar özelliğini kullanın! Bunu ayarlardan etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca kariyer sonuçlarınızı görüntüleyebilir ve bunları Sohbetlerde ve harici platformlarda paylaşabilirsiniz.
 2. Bölge Sıralaması bazı ülkelerde/bölgelerde test edilecektir. Ülkenizde popüler bir bölge/merkez noktası seçebilirsiniz. Aynı bölgedeki oyuncular, Bölge Sıralamalarında birbirleriyle rekabetçi bir şekilde rekabet edebilirler. İlgili unvanları alabilir ve aynı bölgedeki oyuncuları sizinle takım kurmaya, onlarla sohbet etmeye ve durumlarını görüntülemeye davet edebilirsiniz.

 

Deneyim İyileştirmeleri

PUBG MOBILE’da her zaman tüm oyuncularımızın turnuvalara katılabilmelerini, daha yetenekli olmalarını ve başarılarını paylaşabilmelerini istiyoruz. Her şeyinizi verdiğiniz için savaş deneyiminizi geliştirmeye ve daha fazla fırsat ve ödül sağlamaya kararlıyız.

 1. Tüm Yetenekler Şampiyonasına Playofflar eklendi. Yarı Finallerde Finallere kalamayan tüm takımlar buna katılma fırsatına sahip olacak. Hiç pişmanlık duyma! Ayrıca oyunculara daha fazla teşhir fırsatı vermek için Haftalık Maç sıralamalarını da ekledik.
 2. Döngü 1 Sezon 2 (9/17–11/18) size eskisinden daha iyi ödüller, daha havalı efektler ve daha düşünceli özellikler getiriyor.
 3. İfade performansı ve temel kontrollerin yanı sıra bazı efektlerin gösterimi iyileştirildi. Oyun deneyiminiz artık daha yumuşak olmalı.

 

Royale Pass 3. Ay: Şefin Özel Yemeği (9/17–10/17)

921481287973545

 

Aynı fiyata daha iyi ödüller! Sunucu Altın Tavuk olacak mısın? Şansını dene!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu