PUBG 2.0 GÜNCELLEME DETAYLARI || PUBG MOBİLE BAN PAN 2.0 || BAN YEMEMEK İÇİN MUTLAKA İZLE!!

PUBG MOBİLE 2.0 GÜNCELLEME DETAYLARI

 

PubG Mobile 2.0 Beta Güncelleme Tarihi

Tencent Games PubG Mobile 2.0 versiyonu için yıllardır beklediği güncellemeyi nihayet duyurdu. PubG Mobile 2.0 güncellemesi çok yakında sizlerle.

PubG Mobile 2.0 güncellemesi için çıkış tarihi için PUBG: Battlegrounds (PlayerUnknown’s Battlegrounds) firmasının açıkladığı tarih 2022 olarak duyuruldu. Bu tarihten önce özel sürüm olarak sınırlı sayıda kullanıcıya PubG Mobile 2.0 beta versiyonu deneme imkanı verilecek. Test aşamasında olan Pubg 2.0 versiyonu ne zaman çıkacak yada PubG Mobile 1.8 beta nasıl kurulur sorularının cevaplarını burada bulabilirsiniz.

 

 

PubG Mobile 2.0 Ne Zaman Gelecek

PubG Mobile 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek herkesin merak ettiği bir konudur. PlayerUnknown’s tarihi 2022 ortası olarak duyurdu ancak öncesinde beta versiyonu kullanıma sunulacak. PubG Mobile 2.0 beta indir fırsatından yararlanmak için sayfamızda bulunan linkleri kullanarak android telefon

buy kamagra 100mg

, pc yada iOS sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

PubG Mobile 2.0 Güncelleme Sorunu

PubG Mobile 2.0 güncelleme sorunu yaşayan kullanıcılar PubG Mobile 2.0 beta versiyonunu verdiğimiz linkten kolayca indirebilir ve oynayabilirler. Şimdilik tam sürüm olan PubG Mobile versiyonunu da linkimizden indirebilirler.

 

PUBG Mobile 2.0 beta sürümünü Android cihazlara indirme

Bu sefer geliştiriciler, sırasıyla Android 64-bit ve 32-bit için iki farklı APK dosyasını kullanıma sundu. İşte her ikisi için indirme bağlantıları:

İlginizi Çekebilir  5 TANE YENİ REDEEM CODE !! PUBG MOBİLE REDEEM KOD

Android x64 (64-bit) için PUBG Mobil 2.0 beta APK dosyası:

Android x86 (32-bit) için PUBG Mobil 2.0 beta APK dosyası:

Bu dosyaların boyutu 664 MB ve 585 MB’dir ve sonuç olarak, indirme prosedürüne devam etmeden önce kullanıcıların cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olmaları gerekir.

PUBG Mobile 2.0 beta nasıl indirilir ve kurulur?

Adım 1: Başlamak için, oyuncuların kullandıkları cihaza bağlı olarak gerekli APK dosyasını indirmeleri gerekir.

Adım 2: Bir sonraki adımın parçası olarak “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını açmaları gerekir. Tamamlandığında, kullanıcılar yükleme işlemine devam edebilir.

3. Adım: Kurulum tamamlandıktan sonra cihazlarında PUBG Mobile 1.8 beta uygulamasını başlatabilirler.

Bu kaynak paketlerinden birini seçmek zorundalar:

  • Düşük özellikli kaynak paketi: 205,6 MB
  • HD kaynak Paketi: 368.8MB.

Adım 4: Kaynak paketleri indirildikten sonra, oyuncular “Misafir”i kullanarak giriş yapabilir ve oyunda bulunan yeni içeriğe göz atabilir .

Kullanıcılar, kurulum sırasında bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşırlarsa PUBG Mobile 1.8 beta APK dosyasını yeniden yükleyebilirler. Sorun devam ederse, dosyayı yeniden indirebilir ve yukarıda belirtilen prosedürleri tekrarlayabilirler.

PubG Mobile 2.0 Yenilikleri

PubG Mobile 2.0 yenilikleri Tencent Games firması tarafından duyuruldukça burada yayınlanacaktır. Son versiyon Pubg indirmek için bağlantılarımızı takip ediniz.

PubG Mobile 2.0 İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu