N11 Chip Para Kullanımı Resimli Anlatım

7.080

Chip Para Nasıl Kullanılır? sorusunu siz değerli ziyaretçilerimiz den sıkça aldık. Sizler için N11 chip para kullanımı görsel olarak ele aldık.

N11 sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler’de akbank chip paranızı kullanabileceğinizi biliyormuydunuz? sitemizi daha önce incelediyseniz N11 sitesinde chip para‘nın geçerli olduğunu biliyorsunuzdur.

 

  • Sepetinize eklediğiniz ürün veya ürünler için “ödemeye geç” seçeneiğini tıkladıktan sonra karşınıza ödeme bilgi ekranı gelecektir. Karşınıza Çıkan Ekran Şu şekildedir;
N11 Ödeme Bilgi Ekranı
  • Kredi kartı/banka kartı seçeneğini seçip içinde chip para bulunan neo kart, axess kreti kartı, free kart ve wings kart bilgilerinden birini girmeniz gerekir.

 

  • Bilgilerinizi doğru girdikten sonra, kart bilgilerini girdiğiniz yerin hemen altında küçük bir yazı belirecektir.
  • n11 chip para kullanımı
  • Banka Puanı adı altında gelen kısımda Banka Puan Sorgula dedikten sonra kartınızda olan chip para miktarı belirecektir.

  •  Kullanmak istediğiniz miktarı girdikten sonra ödemeniz gereken tutar güncellenerek kartınızdan çekilecek miktar yazacaktır.  N11 sitesi chip para kullanımı oldukça basittir. Resimleri adım adım takip ederek kolayca kazandığınız chip paraları harcayabilirsiniz.

Chip para Hangi Sitelerde Geçerlidir? Sorusuna cevap için sitemizde arama yapabilir, dilerseniz aşağıda yer alan linke tıklayarak hızlıca ulaşabilirsiniz.

Akbank Chip Para Hangi Marketler’de Geçerli? 2017

 

Sizlerde aklınıza takılan/ merak ettiğiniz soruları bizlere ileterek hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. .Sitemde soru-cevap bölümü açılmıştır. Dilerseniz bu kısmı kullanarak’ta bizlere sorularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca sorulan sorulara cevap verebilirsiniz.

http://sorucevap.sorulab.net

 

 

Gelen arama terimleri:

  • n11 paraf para kullanımı
  • word puanı n11 nasıl kullanırım
İlginizi Çekebilir  Çeyrek altın ne kadar? İşte 08.07.2017 tarihli güncel altın fiyatları!

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.