Nasıl Yapılır?

Market indirimleri nasıl takip edilir

Günümüzde indirimleri takip ederek alışverişlerimizin %25 ya da %30’unu geri kazanmak mümkün. Ancak tabi bu tek marka ile sağlanamayacak bir şey. Bireyler günümüzde en çok marketlerden alışveriş yapmakda. Bunun içinde oluşturulmuş bir market zinciri mevcut. Market indirimlerini takip etmek istediğinizde de bizi ziyaret etmelisiniz. Çünkü bizler sizin için Bim’den Şok’a kadar birçok marketin indirimini takip etmekteyiz. Ardından da bunu sizlerle paylaşarak faydalanmanızı sağlamaktayız. Bu indirimlerimizi sadece küçük çaplı düşünmeyin. İstediğiniz taktirde Carrefour ve Kipa gibi büyük market zincirleri içinde indirim bulabilirsiniz.

Marketlerde indirim takip etmenin en iyi yanı ürünlerin büyük ihtimalle hemen hemen aynı olması ve firmaların bu ürünlerde rekabete girmesi. Örneğin A markasında X ürününü satıyor diyelim. Büyük ihtimalle B markası da X ürününü satmakta. Rekabet amacıyla iki firmanın birinde en düşük değer sağlanmakta. Bu tarz bir veya birkaç ürün size düşük miktarda gelir sağlıyor gibi gözüksede aylık bir planlama yaptığınızda mutfaktan temizliğe, nevresimden diğer birçok market ürününe kadar %25 ila %30 aralığında indirim kazanabilirsiniz. İndirimlerin başlangıç süresi ve ne zaman biteceği, daha önce yayınlanıp yayınlanmadığı vs. hepsi sistem üzerinden belirtilmiş durumda. Tek tıkla bakabilirsiniz.

Uzun lafın kısası market indirimlerini takip etmek için büyük aracılara ya da uzun çalışmalara gerek yok. Adresimizi takip ederek marketlerin tüm indirimlerinden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

sorulab

Uzun yıllardır bilgisayarla uğraşsam da, makale yazmaya 2012 yılında kazandığım Üniversite ile başladım. Okul hayatım boyunca yazdığım makalelerin bir çok faydasını gördüğümde, bunu siz okurlarımla paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu