Kurtlar Vadisi Pusu Ne zaman Başlayacak?

514

Türkiye’nin en eski ve en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, yakın zamana kadar zirveyi kimseye bırakmadı. Başrol oyuncularının kalitesi tartışılmaz. Ancak bir çok kaliteli oyuncunun ayrılması hayranları hüsrana uğrattı. Güncel haliyle başrol oyuncuları; Necati Şaşmaz ( Polat Alemdar), Defne samyeli, Cahit Kayaoğlu (cahit), Erhan Ufak (Erhan) gibi kaliteli oyuncular yer alıyor. Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, halen yayınlanması akla, Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi? sorularını getiriyor. Dizinin fanatikleri akla takılan bu sorunun cevabını ararken henüz resmi bir açıklama gelmedi. Dizi hayranları yapımcı firma olan Pana film şirketinden bir açıklama bekliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezon ne zaman başlayacak?, Bir çok kişiyi ekranlara kitleyen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı hangi tv kanalında yayınlanacak? İnternet sitelerinde ve sosyal medyada bu sorular cirit atıyor.

Pana film henüz resmi açıklama yapmazken eski bölümlerin yayınlanacağı Televizyon kanalı duyuruldu.

kurtlar-vadisi-pusu-sorulab-com

KURTLAR VADİSİ PUSU GEÇMİŞTEN BUGÜNE OLAN TÜM BÖLÜMLERİ 360’DA

Yeni yayın tarihi açıklanmasa da hayranlarına sevindirici bir haber 360 TV kanalından geldi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun geçmişten bugüne yayınlanan tüm bölümleri hafta içi her akşam saat 20.00 da artık 360 TV kanalında.

kurtlar-vadisi-pusu-sorulab-com2

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZON BAŞLAMA TARİHİ

Ekranları rekor üstüne rekor kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu.. başladığı günden bu yana geçen 13 yıllık süre boyunca zirveyi hiç kimseyle paylaşmadı. Başrol oyuncuları artık hafızalarda sağlam bir yer edinen dizi resmi olmayan açıklamalarla birlikte Kurtlar Vadisi Pusu adıyla ekranlara veda ederek, 2017’nin başlarında Kurtlar Vadisi Darbe olarak yayınlanacağı öğrenildi. Bu karar hayranları üzse de eski aksiyon ve macera dolu sahneleriyle dönmesi umuduyla heyecanla bekleniyor.

 

KURTLAR VADİSİ PUSU GÜNCEL OYUNCULARI VE YAPIMCI LİSTESİ

Yapımcı Şirket: Pana Film

Konsept Sahibi : Necati Şaşmaz

Yönetmenler : Doğan Ümit Karaca ,Selahattin Sancaklı

Senaryo : Ayşegül HacıosmanoğluMurat Koca, Selma Hacıosmanoğlu, , Cahit Kayaoğlu

Senaryo Danışmanları: Öktem Başol

Oyuncu Kadrosu: Polat Alemdar(Necati Şaşmaz ), Cahit (Cahit Kayaoğlu), Güllü (Erhan Ufak), Zeynep (Defne Samyeli), (Gölge) Ertan Saban , (Safiye) Gaye Gürsel , (Pusat) Görkem Sevindik, (Fehmi) Levent Can , (Hakkı) Yılmaz Meydaneri , (Mete) İbrahim Gündoğan, (Tilki Andrei) Orhan Edip Ertürk , (Raskoln) Selahattin Bel, (Yasin Komutan) Ertuğrul Şakar, (John Smith) Levent Sülün, (Yusuf Kuzuzade) Doğuhan Güney, (Kenan Kuzuzade) Batuhan Güney, (Süha) İsmail Aydın, (Hoca) Vural Yayan, (Sadık Britani) Selahattin Töz, (Ozi) Özgür Teke, (Elif) Doğa Sakarya, (Algis) Aziz Kibartaş, (Hüsnü Yalınkılıç) Adnan Erdoğan, (Ariel) Luran Ahmeti

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.