Kıyafet Sorunları İle Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?

Bayanları giyinirken en çok karşılaştığı bazı kıyafet sorunları vardır. Bu kıyafet sorunlarına gerekli özeni ve önemi göstermedikleri takdirde çok şık giyinmiş olasalar dahi özensiz ve bakımsız olarak görünebilirler. Bu durumda dikkatli olmakta fayda vardır.

İplikleri Çıkmış Kazaklar

Kış aylarında en çok kullanılan kazakların ipliklerinin çıktıktan sonraki görüntüsü kötü görünmektedir. Bununla birlikte tüm havanızı bozacaktır. Herhangi bir şeye takılarak ipleri çıkan ve eskimiş görüntüsü oluşan kazaklarını atmak yerine bir tığ ya da kürdan yardımı ile kazakların tersini çevirerek bollaşmış olan kısımların içeriye çekilmesi gerekmektedir.

Deodorant Lekeleri

Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanılan deodorantların koltuk altında kıyafetlere bıraktığı izler çok çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. Bu durumda önlem alarak 10 dakika öncesinden sıkmak ve sonrasında önlem almak oldukça önemlidir. Bununla birlikte lekeli olan kıyafetler ise ılık suyla ovalanarak çıkarılabilir.

Kaçan Çoraplar

Bayanların şık ve özel bir gece içerisinde en büyük korkusu çoraplarının kaçarak kötü bir görüntünün oluşmasıdır. Bununla birlikte yanınızda taşıyacağınız bir  şeffaf oje kaçan bölgenin etrafına sürüldüğü takdirde daha fazla kaçmasını engelleyecektir. Ayrıca ten rengi ince çorapları çıkardıktan sonra soğuk suyla yıkayıp sıkmadan kurumasını bekleyip kullandığınız takdirde çok uzun zaman boyunca kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? İdeal Kombi Bakımı Nasıl Olmalıdır?
Başa dön tuşu