Kalça eriten diyet

Kalça Eriten Diyet

Kadınların pek çoğu basen ve kalçalarındaki kilolardan şikayetçidir. Bununla alakalı birçok egzersiz yöntemi varsa da diyet ile desteklenmediği müddetçe çok da olumlu sonuç almak mümkün değil. Bel, basen ve bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak için kalça eriten diyet önerimizi uygulamanız oldukça fayda sağlayacaktır. Yağ yaktırıcı gıdaların tüketilmesi bu yönde spor yaptırmak ana çözümdür aslında.

Kalça eriten diyet kişinin arzuladığı formu yakalayana kadar uygulanabilir. Ancak diyetim bir hafta yapılması ardından 2 gün kadar bırakılması da oldukça önemlidir. Kalça eriten diyet önerimiz her gün için standarttır.

Sabah Kalkınca: Daha hiçbir şey yemeden 1 bardak yeşil çay. Çayın yağ yaktırıcı olanlarının tercih edilmesi daha iyi olacaktır.

Sabah Kahvaltısı: 1 seçenek- 1 bardak yağsız süt, 1 tane yumurta, biber ve domatesle yapılmış zeytinyağlı menemen, 1 adet ince dilinmiş tam buğday ekmeği, bol miktarda taze salatalık, taze nane, domates, roka, fesleğen ve közlenmiş biber. 2. Seçenek- 1 bardak yağsız süt, közlenmiş biber ve fesleğen ilaveli tam buğday ekmeğinden tost.

Öğlen: Bir kase kuru baklagil ya da sebze çorbası, 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 çay bardağı kadar yoğurt ve az zeytinyağlı bol yeşilli salata,

İkindi: 15-20 adet badem içi ya da bir avuç kadar ceviz.

Akşam: 1 dilim kadar tam buğday ekmeği, 150 gr et ancak balık eti daha makbul, zeytinyağlı yeşillik salatası.

Ara öğün: 1 Adet şeftali veya 10 çilek. Alternatif olarak yarım muz veya 1 elma da tercih edilebilir.

Yatmadan Önce: Kalça eriten diyet için yatmadan hemen önce 1 su bardağı kadar yağ yaktırıcı yeşil çay tüketilmelidir.

İlginizi Çekebilir  Düz Karın İçin Diyet Nasıl Yapılır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu