İstanbulda Okullar Tatil Olacak mı

İstanbulda Okullar Tatil Mi?

Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın  yurt genelinde etkili olmaya başlamasıyla, bir çok il ve ilçede  okullar tatil edildi. Öğrencilerin merakla beklediği soru  İstanbul’da okullar tatil mi?. Tüm öğrencilerin gözü kulağı  İstanbul Valisi Vasip Şahin’de.

31 Aralık 2015 Tarihinde İstanbul da okullar tatil mi ?

Yapılan analizlere göre gecenin ilerleyen saatlerinde etkisini arttıracak olan kar yağışının, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasının bir çok semtinde etkisini göstermesi beklenmektedir. En son bilgilere göre İstanbul’da bir çok  Üniversite tatil olmuş durumdadır. Kar yağışının etkisini iyice arttırmasından sonrada İlk ve Orta Dereceli Okulların tatil edilmesi an meselesidir.

Kış mevsiminin gelmesiyle yurt genelinde soğuk ve yağışlı hava yüzünü günden güne göstermeye başlamıştır. 30 Aralık 2015  Çarşamba günü  yurdun büyük bir bölümünde başlayacak olan kar yağışları sebebiyle bir çok il merkezinde kar yağışı nedeniyle okulların tatil edilmesi beklenmektedir. Hatta soğuk ve yağışlı havanın etkisini iyice arttırması beklendiğinden 31 Aralık 2015 Tarihinde İstanbul’da okulların tatil edilmesi ihtimal dahilindedir. İstanbul ilinde okulların tatil edilmesiyle ilgili henüz yetkililerden  yapılan bir  açıklama bulunmamaktadır. Okulların tatil edilmesi ile ilgili bilgiyi öğrenciler büyük bir merak içerisinde beklemektedir. İlerleyen saatlerde İstanbul’da okullar tatil mi? sorusunun cevabını hep birlikte göreceğiz. Gelecek bilgilere göre hangi ilçelerde okulların tatil olduğunu sitemizden duyuracağız.

İstanbulda okullar tatil mi.

İstanbulda okullar tatil edildimi.

 

İlginizi Çekebilir  Sümbül Bitkisi: Çiçeği Nasıl Yetiştirilir? Bakımı Nasıldır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu