Gittigidiyor Chip Para Nasıl Kullanılır?

Akbank axsses kullanılan internet sitelerinden biride gittigidiyor sitesidir. Online alış-verişin çoğalmasıyla bankalar bir çok internet sitesiyle anlaşarak müşteri potansiyellerini genişletme çabası içindeler.

 

kullanımı için öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmış olmalı ve alacağınız ürünleri sepete eklemiş olmalısınız. Ödeme için gerekli işlemleri yaptıktan sonra site sizden ödeme yöntemini seçmenizi ister.  Akbank kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra alt kısımda karşınıza “ödememi chip paralarımla yap” seçeneği belirecektir. Bu seçeneği seçerseniz chip para miktarınızı ve kullanmak istediğiniz miktarı girmeniz istenecektir. Gittigidiyor sitesinde chip para kullanımı bu şekildedir.

 

16.08.2017 Güncelleme

 

Chip-Paralarınızla ödeme yapmak için; Kartınızın bilgilerini girdikten sonra “Ödememi Chip-Paralarımla Yap” seçeneği ile ödemenizin tamamını veya mevcut bonusunuza karşılık gelen tutarı ödeyebilirsiniz. Chip-Para kulllandığınızda taksitli ödeme seçeneği kalkacaktır.

 

Dikkat etmeniz gerek önemli noktalardan biride chip paranızı tüm ürünlerde kullanamazsınız. Altın vb kıymetli maden alımlarında kullanılamaz.

İlginizi Çekebilir  Maximum Kart Maxipuan Nerelerde Geçerli & 2019

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.