Erkekler Ciddi Düşündükleri Kadına Nasıl Davranır?

Erkek toplumunda ciddi düşünmek veya düşünmemek adında iki farklı yaklaşım vardır. Sevdiği kadınla ciddi düşünen ve evlilik yoluna gitmek isteyen bir erkek, asla tek başınaymış gibi davranmaz. Sevdiği kadınla zaman geçirmekten kaçınmaz ve asla sorumluluk almaktan korkmaz. En önemlisi de sevdiği kadınla ciddi düşünen erkek, onu tüm planlarına dahil eder ve hayatının bir parçası haline getirir. Yani bu durumu, erkek arkadaşınızın tavırlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Zaman Ayırır

5 Sevmeyen Erkek nasil anlasilir

Sevdiği kadına sürekli zaman ayıran bir erkek, bunu yapıyorsa sevdiğiyle birlikte mutlu dakikalar geçiriyor demektir. Her erkek de kolay kolay yanında mutlu olduğu partneri yarı yolda bırakamaz. Yanınızdan bir an bile ayrılmak istemeyen erkeğin, ilişkinizi daha da ileriye taşımaktan kaçınmayacağını belirtelim.

 • Erkek sürekli sevgilisiyle temas halindedir. Elinde telefonla sürekli mesaj atmasa dagenel olarak sevgilisinden haberdardır.
 • ‘’Nasılsın?’’ veya ‘’Bugün neler yaptın, günün nasıl geçti?’’ gibi soruları asla yüzeysel sormaz ve detaylara inmek ister.
 • Milli bayramlarda, dini bayramlarda ve özel günlerde aklına gelen tek şey sevdiği kadındır.
 • Sevdiği kadını merak eder. Onun düşüncelerini, planlarını, hislerini ve ne istediğini kesinlikle öğrenmek ister ve buna göre hareket etmek ister.

 


Kıskançlık Belirtileri Gösterir

Sizinle ciddi bir ilişki düşünen ve ilişkiyi evlilik yoluna taşımak isteyen bir erkek, farklı erkekleri asla hoş karşılamayacaktır. Kısa zaman sonra sabit bir erkekle zaman geçirirseniz, mesajlaşırsanız veya buluşup bir şeyler içerseniz, bu durum erkek arkadaşınız tarafından asla saygıyla karşılanmaz. Çünkü erkek arkadaşınız, zamanla o insanı rakip olarak benimser ve giderek huzursuzlaşmaya başlar. Eğer bu durum biraz daha devam ederse, erkek arkadaşınız bu durumu dışa vurabilir ve hatta sinirlenerek sizi kırabilir.

Tabii ki kıskançlığın da bir sınırı olmak zorundadır. Kıskançlık aşırıya kaçarsa, kendinizi başında sürekli gardiyan bekleyen bir suçlu gibi hissetmeye başlarsınız.


Sevdiği Kadını Gelecekteki Planlarına Dahil Eder

6 Sevmeyen Erkek nasil anlasilir

Gelecek zamanda tek başına bir yurt dışı planı yapan erkek, bunu size sormadan yapıyorsa kesinlikle ciddi düşünmüyordur. Fakat tam aksine gelecekteki yaşantısı hakkında ‘’Ben’’ değil de ‘’Biz’’ diyorsa, sizinle ciddi düşünüyor olabilir. Özellikle evlenmeden önceki alınacak önlemlerden bahseden, çocuk planları yapan ve ortak gelecek için kafa patlatan bir erkek, sizinle büyük ihtimalle ciddi düşünüyordur. Siz de durumlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz.


Fedakarlıklar Yapar

8 Sevmeyen Erkek nasil anlasilir

Sizinle ciddi düşünen bir erkek, size büyük fedakarlıklar yapacaktır. Bu fedakarlıklar ilk başlarda küçük olarak nitelendirilse de zamanla gerçekten büyüyecektir.

 • Buluşacağınız yer, ona çok uzaksa sizin için mesafeyi düşünmez ve o yolu gelir.
 • Yeme, içme, eğlenme ve gezip tozma konularında ona ayak uydurmanız ve erkeğin standartlarına göre davranmanız, karşı tarafı biraz daha mutlu edecektir.
 • Tavla ve okey oynamak, sizinle buluşmasından daha değerli değildir.
 • Diğer kadınlarla veya tanıdık kız arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde biraz daha sınırlı ve mesafeli davranır.
 • Bazı konularda, size yavaş yavaş hesap verme sorumluluğu hisseder. Tabii ki aşırıya kaçmamalıdır.
İlginizi Çekebilir  Karısını Sevmeyen Erkek Neler Yapar Nasıl Anlaşılır ?

Oldukça Koruyucu Davranırlar

Erkekler, her zaman sevdikleri kadının gözünde büyük bir kahraman olarak görünmek isterler. Tabii ki bazı kahramanlıklar için de kadının bazı fırsatlar vermesi gerekiyor. Eğer fırsatını bulursa, erkek sevdiği kadının üzerine titremeye başlar ve ona en ufak bir zararın gelmesini bile önler. Tıpkı değerli bir eşyanın kırılmaması için korunması gibi hareket eder.


Aileler İşin İçine Girer

Kadınlar için en can alıcı noktalardan birisi de ailelerdir. İlişkinizin çok başlarında değilseniz, erkek arkadaşınız sizi ailenizle tanıştırmaktan çekinmeyecektir. Aile derken buna yakın akrabalar ve anne baba dahildir. Ailelerin durumu araya girince, bir ilişkinin ciddi olmama ihtimali gerçekten de çok düşüktür. Tabii ki ciddi düşünen bir erkek, sizin ailenizle tanışmaktan da asla çekinmeyecektir. Sorumluluk alamayan erkekler aile olayını duyduklarında genellikle ilişkilerini sonlandırıyor. Siz bu konuyu açtığınızda, ilişki sonlanmadıysa veya aksi bir tepki almadıysanız mutlu olabilirsiniz.


Tek Başınaymış Gibi Hareket Etmeyecektir

5 Sevmeyen Erkek nasil anlasilir

Ciddi düşünen bir erkek, asla sizi beyninin bir köşesine atarak yalnız biriymiş gibi takılmaz.Sizinle konuşmadığı zaman yalnız kalacakmış, istediğini yapacakmış gibi davranmaz ve tam aksine sizi yaptığı her işin içinde yanında isteyecektir.

 • Sosyal medya hesaplarından, çektiğiniz resimlerinizi ve birlikteliğini paylaşmaktan asla çekinmeyecektir.
 • Sizi kız veya erkek olan tüm arkadaşlarıyla hiç çekinmeden tanıştıracaktır.
 • Siz onu arkadaşlarınızla tanıştırırsanız, güzel bir izlenim bırakabilmek için elinden geleni yapacaktır.
 • Tatil ve çeşitli organizasyonların planlarını sizinle beraber yapar. Onunla beraber katılamayacaksanız bile, gideceği bölgeyi ve tarihi asla sizden saklamayacaktır tam aksine size detaylı bilgi verecektir.

Ciddi düşünen bir erkeğin, gerçekten de büyük sorumlulukları göze aldığını unutmayın. Büyük bir kavga etseniz bile, bir veya iki saat sonra hiçbir şey olmamış gibi erkek arkadaşlarıyla eğlenmeye gitmeyecektir. Haklı durumda olsa bile sizi kırdığını düşünerek sizden büyük bir erdemle özür dileyecektir. Ortamın yumuşaması için de zaman zaman size küçük şakalar yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu