Deniz Bank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tüm GSM operatörlerin 4.5 G uygulamasına geçmesiyle birlikte bankaların telefon onayı yapması için tüm müşterilerinin güncelleme yapması gerekti. 4.5G altyapısı sadece kartların yenilenmesi gibi gözükse de aslında geniş çaplı bir değişiklik içeriyor. Öyle ki bankalar bile yeniden hat onayı istemesi gerekti.

Hattınızın bankanızda güncelle memeniz durumunda bankacılık işlemlerini online olarak yapamayacağınızı belirtmek isteriz. SMS onayını yapabilmek için 4.5G sim akrt değişikliğini bankanıza bildirmelisiniz.

Deniz Bank Müşteri Hizmetleri Numarısı Nedir?

444 0 800 – 0850 222 0 800  Deniz Bank’a ait olan numaralar sadece bunlar

Deniz Bank Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Şifrenizi gereğinden fazla hatalı girdiyseniz hesabınız geçici olarak askıya alınır. Askıya alınan hesabı kurtarmak için internet bankacılığı üzerinden bloke kaldırma işlemini kolayca yapabilirsiniz. ”

Kullanıcı Oluştur ve Şifremi Unuttum” kısmından kolayca bloke kaldırma ve daha bir çok işlemi kolayca yapabilirsiniz.

444 0 800 nolu müşteri hizmetlerini arayarak bu işlemi daha kolayca halledebilirsiniz.

 

Deniz Bank 4.5G sim kart güncellemesi nasıl yapılır?

 

Deniz bank ATM’lerinde yapabileceğiniz gibi evinizden çıkmadan da kolayca bu işlemi yapabilirsiniz.

444 0 800 nolu telefonu aradığınızda müşteri hizmetlerine bağlanarak “4.5g sim kart blokesini kaldırmak istiyorum” demeniz halinde kolayca sim kart blokeniz kaldırılır.

Müşteri hizmetlerini aramakla uğraşmak istemiyorsanız ve bankacılık işlemleriyle acil bir işiniz yok ise, Banka hesabınıza giriş yapmak istediğinizde hesabınız 48 saat olarak erişime kapatılır, 48 saat sonunda 4.5G sim kart blokeniz otomatik olarak kaldırılır.

 

Yukarıda saydıklarımız haricinde farklı yollarla blokeniz kaldırılmaz, bankacılık işlemleriniz yapılmaz. Dikkatli olmanızda fayda var.

İlginizi Çekebilir  Advantage Puan Nerelerde Kullanılır? Hangi Marketlerde Geçerli

2 Yorum

  1. Parolamı unuttum parola unutuma basiyom TC mi griyorum telefon numarası istiyor numarayı giriyorum SMS geliyor am yurdışında olduğum için SMS gelmiyor bana yardımcı olursanız sevinir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu