Genel Kültür

Cuma mesajları – en güzel 10 mesaj

Cuma günü en güzel mesajları facebook, twitter ve whatsapp aracılığı ile paylaşıp birbirimizin mübarek gününü kutluyoruz. İnsanların dini ve özel günleri birbirleri ile paylaşmaları, birbirlerine iyi dileklerde bulunmaları dostluklarını pekiştirmeleri açısından son derece önemlidir. Cuma günleri insanların hayır duasını almak bir o kadar huzur verici oluyor. Teknoloji bazen ikili ilişkilerde diyalog sorunu oluşturabiliyorken böyle dilekler bu diyaloğun her zaman canlı kalmasını sağlamaktadır. Benim de kullandığım ve en çok beğendiğim on mesajı sizlerle paylaşmak istedim.

cuma mesajlari

Allah’ım, ‘kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

 

Bir gül kurur, kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı, nurlu cumalar dilerim.

 

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

 

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

 

Umutsuz kapılar vardır açılmaz. Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme, Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı cumalar.

 

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle. Cumanız Mübarek Olsun.

 

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği cuma gününü kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

 

Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

 

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

 

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu