Adres teyidinde il nüfus müdürlüklerinden alınan yerleşim yeri belgesi kullanılabilir mi?

452

Mali Suçları Araştırma Kurulu (Masak) yönetmeliğinde yer alan 6. maddesinin 3. fıkrasında adres teyidi ile ilgili yer alan madde gereği, il nüfus müdürlüklerinden alınan yerleşim yeri belgesinin adres kanıtın da kullanılabileceği yazmaktadır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.