1 haftada 5 kilo verdiren diyet

362

İnsanlar genellikle kendileri ile alakalı sıkıntılarının en başına kilo sorunlarını koyarlar ki estetik görünme arzusudur bunu belirleyen faktör. Bunu sağlamak zor olsa da 1 haftada 5 kilo verdiren diyet tam size göre olabilir. Beraberinde düzenli egzersizler ile desteklenecek olursa kesin sonuçlar veren 1 haftada 5 kilo verdiren diyet için şu menüleri önerebiliriz. Bu şekilde 5 kilo vermek ise işten bile değil.

1. Gün: Sabah 2 gresini, aç miktarda keçi peyniri ile şekersiz çay, öğlen roka salatası eşliğinde haşlanmış balık, akşam yoğurt ve haşlama kabak.

2. Gün: 1 Dilim kepek ekmeği, bir parça beyaz peynir ve yarım adet greyfurt, öğlen tavuk haşlama ile domates salatası, akşam ise kuru cacık ve ıspanak haşlama.

3. gün: Sabah tek dilim çavdar ekmeği, tek domates ve 2 adet yeşil zeytin, öğlen ızgara et ile mercimek salatası, akşam ise brokoli haşlama ve yulaflı yoğurt.

4. Gün: Sabah tek dilim buğday ekmeği, yumurta haşlama ve salatalık, öğlen 4 tane ızgara köfte ve roka salatası, akşam haşlanmış olan yeşil fasulye ile kısır.

5. Gün: Sabah 2 adet tuzsuz kraker, çok az keçi peyniri ve 3 tane siyah zeytin, öğlen ızgara balık ve yeşil salata, akşam lahana haşlama ve sarımsaklı yoğurt.

6. Gün: Sabah 5 adet grisini, az miktarda lor peyniri, domates ve salatalık, öğlen az miktarda ızgara et ve domates salatası, akşam börülce salatası ile bir elma.

7. Gün: Sabah kahve, bir dilim kaşar, yağsız omlet, öğlen kıvırcık salata ile ton balığı, akşam bol yoğurtlu ıspanak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.